Abs Workout

Sağlık ve Fitness uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 10.84 MB
  • Version 1.3.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Home Workout
Etkili egzersiz programları ile kullanıcılarına sunulan Abs Workout, kadın ve erkeklere özel diyet programları sunan fitness uygulamasıdır.

Kısa sürede etkili sonuç alabileceğiniz diyet ve egzersiz programlarını sizlere sunan Abs Workout uygulaması 7 dakikalık meydan okumalarla etkili sonuçlar almanıza yardımcı oluyor. Benzersiz egzersizleri ve eşsiz diyet programları ile sağlıklı bir yaşam için gerekli tüm bilgileri sizlere sunan bu uygulama en iyi fitness dostunuz!

Evinizde yapabileceğiniz hareketlerle kolay masrafsız eğitim programlarını takip edebileceğiniz bu uygulamada aynı zamanda Tabata ve HIIT olmak üzere 2 farklı egzersiz türü bulunuyor. Kilo kaybınıza yardımcı olacak bu uygulamada vücut geliştirme hareketleri de yapabilirsiniz.

Dilerseniz günlük, dilerseniz de 30 gün süreyle diyet programlarına sahip olabileceğiniz bu uygulamada tüm fitness ve egzersiz gereksinimlerinizi karşılayabilir, en sağlıklı diyet programlarını uygulayabilirsiniz. Adım adım egzersizler yaparak sağlıklı ve kontrollü bir şekilde formunuzu koruyabileceğiniz Abs Workout uygulaması sayesinde daha eşsiz bir görünüm elde edebilir, kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

Egzersiz planlarınızı oluşturarak kontrollü bir şekilde zayıflayabilirsiniz!

Egzersiz programları ve etkili hareket planlamaları ile kontrollü programlar oluşturabileceğiniz bu uygulamada birbirinden farklı seviyelerin yanı sıra faklı egzersiz yoğunlukları da yer alıyor. Hızlı egzersiz programları ile karın yağlarınızdan anında kurtulabileceğiniz gibi 6 farklı egzersiz programından da faydalanabilirsiniz.

Günlük egzersiz ilerlemelerinizi izleyebileceğiniz Abs Workout uygulaması ile 2 dakikalık egzersiz programları uygulayabilirsiniz. Su içmeniz gereken saatleri ve hareket yapmanız gereken zaman aralığını hatırlatıcılar sayesinde alabilir bu sayede hiçbir egzersizinizi atlamadan yerine getirebilirsiniz.

Egzersiz planlamalarınızla ideal vücut ölçülerinize kavuşabilir, zamanlar antrenman gücünüzü artırabilirsiniz. Esnekliğinizi artırarak sağlıklı bir şekilde kilo verebileceğiniz bu uygulamada göbek yağlarınızdan da anında kurtulabilirsiniz. Kilo takibinizi anlık gerçekleştirebileceğiniz Abs Workout uygulamasını sizde ücretsiz olarak mobil cihazlarınıza yükleyebilir, sağlıklı ve kontrollü bir şekilde zayıflayabilirsiniz.

 

Abs Workout indir
DİĞER SÜRÜMLER